گلخانه يا Glasshouse ناميده مي شود. (خانه شيشه اي نيز ناميده مي شود) داراي ساختاري با ديوارها و سقف ها است که عمدتا از مواد شفاف مانند شيشه ساخته شده است و در آن گياهان به شرايط آب و هوايي خاص و تنظيم شده احتياج دارند. تعريف علمي گلخانه اين است: "گلخانه يک ساختار سرپوشيده است که گياهان را از شرايط محيطي و طيف وسيعي از بيماري هاي احتمالي محافظت مي کند ، محيطي را براي رشد گياه مناسب ايجاد مي کند و يک راه حل انعطاف پذير براي کشت پايدار و کارآمد در کل فراهم مي کند. سال با تغيير شرايط آب و هوايي در فواصل زماني مختلف ارائه مي شود.


 


يک گلخانه مدرن از سيستم هاي کنترل شده با محيط زيست (CEA) ، کنترل توليد محيط زيست (CEPPS) و سيستم هاي فيتوماتيک استفاده مي کند.


 


بسياري از گلخانه هاي شيشه اي يا خانگي تجاري به تجهيزات پيشرفته براي توليد انواع خاصي از سبزيجات يا گلها مجهز هستند. گلخانه هاي شيشه اي ساخته شده و مجهز به تجهيزاتي مانند لوله هاي گلخانه اي ، قوطي هاي گلخانه اي گالوانيزه ، اتصالات گلخانه اي گالوانيزه ، تجهيزات نصب غربالگري ، گرمايش ، سرمايش ، نور مناسب گياه مانند UV هستند و مي توانند بصورت آنلاين با استفاده از رايانه به صورت آنلاين کنترل کنند تا رشد گياه را بهينه کنند. شرايط سپس روشهاي مختلفي براي ارزيابي درجه شرايط بهينه گلخانه براي رشد گياه و ميزان آلودگي ريز گلخانه اي (به عنوان مثال دماي هوا ، فشار بخار و غيره) براي کاهش خطر توليد قبل از کاشت محصول خاص استفاده مي شود.


 


لوله گلخانه اي گالوانيزه گرم PGCO جهت آبکاري در دماي 420 درجه سانتيگراد و استفاده از پوشش روي ، که با مولکول هاي لوله هاي فولادي سياه ترکيب شده است ، مقاومت بسيار بالايي در برابر رطوبت دارد و زنگ نمي زند. عمر مفيد لوله گلخانه اي گالوانيزه PGCO با آبکاري گرم بين 25 تا 30 سال است.


 


لوله گالوانيزه سرد نيز بخشي از تجهيزات گلخانه اي است ، با اين تفاوت که لوله گالوانيزه سرد فقط 7? از وزن لوله گلخانه اي گالوانيزه سرد 2 ميلي متر است و پوشش روي آن با دماي پايين تر آبکاري شده است ، بنابراين البته مقاومت کمتر عمر مفيد لوله گالوانيزه سبز سرد PGCO بالاخره 5 سال است


 


لوله گلخانه اي گالوانيزه يکي از پرمصرف ترين انواع لوله ها در صنايع صنعتي گلخانه هاي صنعتي و کشاورزي است و به دليل قيمت مناسب ، وزن کم نسبت به لوله بدون درز و همچنين تنوع در ضخامت و وزن هاي مختلف از محبوبيت بيشتري برخوردار است.


 


نحوه توليد لوله هاي گلخانه اي گالوانيزه توليد لوله سياه از ورق و به صورت جوشکاري مستقيم است که پس از توليد و تميزکاري براي گالوانيزه به گلخانه روي و پس از مدت زمان مشخص به عنوان لوله گالوانيزه با پوشش در حداقل 70 ميکرون آماده است. براي بسته بندي و فروش.


 


لوله هاي گلخانه اي گالوانيزه در اندازه هاي 6 تا 6 اينچ توليد مي شوند و از درجه 2 تا درجه 10 توليد مي شوند.


 


ضخامت لوله گلخانه اي گالوانيزه براي سازه سقف 2 ميلي متر ، 2.35 ميلي متر و 2.5 ميلي متر و براي ستون ها ضخامت 2.8 ميلي متر و 3 ميلي متر است.


 


لوله هاي گلخانه اي به انواع لوله هاي نيمه سنگين سبک و ضخيم تقسيم مي شوند.


 


لوله گلخانه اي گالوانيزه در بسته بندي بسته بندي شده و بر اساس وزن هر بسته بسته بندي فروخته مي شود. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Matt Michael James Trevon گلخانه کيميا فان ياس Mindy نيازهاي روز Kara Michael